Початок I відділення 10.00
Категорія 13-15 років
- Sun Dance House – «Smeagol» соло Таїсія Костікова
- Солнечко – «НАРУШЕННАЯ КЛЯТВА» соло Софія Листопад
- Харківська хореографічна школа – Вариация Авроры с балета «Спящая красавица» Третий акт. Соло Анастасія Власова
- Грація – «Воин мира» соло Софія Дейнека 10-12
- Sun Dance House – «Мой воображаемый ми» соло Олександра Галіщева
- First Dancing Company – «Растворяясь в осени» соло Анастасія Власова
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Мы так похожи» дует Варвара Коваленко і Дарина Коваленко
- Без назви – «Не сомневайся» соло Денис Кобилко
- Грація – «Это хип хоп, детка!» дует Дар’я Невмирич і Юлія Душенко
- Солнечко – «СИЛА ЕДИНСТВА»
- Gold Star – «Люди в чёрном»
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Четверо»
- Гранд – «Эволюция личности»
- Skyline dance school – «Пазлы жизни»
- Апельсин – «Верше»
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Загублені»
- Gold Star – «Битва Легионов»
- Skyline dance school – «Лабіринт» соло Ірина Янковська
Початок 11.00
Категорія 16 і старше
- Sun Dance House – «AlterEgo» соло Аріна Моро
- Сітара – «Огонь души»соло Дар’я Дубова
- Gold Star – «Иная»
- Зорицвіт – «Полон»
- Sun Dance House – «Satisfaction»
Початок 11.15
Змішана категорія
- Сітара – «Тайна подружки»
- First Dancing Company – «Часы Дали»
Початок 11.20
Категорія Супер Гран-Прі
- First Dancing Company – «Биполярность» дует Алісія Спасьонова і Анна Лютова
- Sun Dance House – «SaySomething»соло Анна Сосненко
- Росинка – «Любить, не любить…» соло Поліна Забеліна
- Sun Dance House – «Беспокойные мысли» дует Аріна Моро і Олеся Костикова
- Росинка – «Арія» Катерина Чеглокова
- Студія танцю Вагди Салех – «Лучница» соло Наталія Сосницька
- First Dancing Company – «Моя пустыня» соло Анна Лютова
- Росинка – «Пансіон «»Небесні ластівки»
- Skyline dance school – «Танець крис»
- Сітара – «Непослушное серце»
- First Dancing Company – «Sculpting myself» соло Алісія Спасьйонова
- Росинка – «Під музику Вівальді»
- Sun Dance House – «Ready or Not»
ПЕРЕРВА
Репетиція на сцені , запис на фестивалі у ведучої
Початок II відділення 13.00
Категорія 7-9 років
- First Dancing company – «Эхо»соло Дар’я Коротецька
- Sun Dance House –«Bombinate» соло Вероніка Горбачьова 5-6
- Meglio di tutti – «Are you with me»дует Дмитрій Стрименешенко і Стефанія Мамець категорія 13-15 лет
- Sun Dance House – «Duende»соло Вероніка Ільченко
- Gold Star – «Пауки»
- Sun Dance House – «Без названия» Емілія Старкова
- Princess ballet studio – «Вариация с колокольчиками» муз. А. Понкьелли соло Поліна Пузенко
- Sun Dance House – «Angel Flower»соло Аврора Кубица
- Gold Star – «Пандочки» 5-6
- Sun Dance House – «Sonder» соло Єлизавета Малік
- Meglio di tutti – «Мама» дует Артем Медяник і Нікіта Гуль
- Sun Dance House – «Si, Mama»соло Олександра Гребенчук
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Новая мысль» соло Аліна Мінаєва
- Skyline dance school – «Пока все спят» соло Варвара Терехіна
- Gold Star – «Корпорация Бэт Гёрл»
- Sun Dance House – «BEAUTY IN EVERYTHING»
- Gold Star – «Мексиканцы» 5-6
- Meglio di tutti – «Красота души»
- Гранд – «Непоседы»
- Gold Star – «SUPER MARIO» 5-6
- Акварель – «Сальса»
- Сітара – Народый индийский танец штата Гуджарат - Дандия
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Совы нежные»
- Sun Dance House – «Письмо в пустоту» соло Анна Сосненко
- Gold Star – «Путь Самурая»
Початок II відділення 14.15
Категорія 10-12 років
- Gold Star – «Вертуальная Реальность»
- Sun Dance House – «Unstoppable» соло Христина Гібкіна
- Харківська балетна школа - Варіація «Талісман» соло Дар”я Литвин
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Кальцифер. Дух огня» соло Анна Шаповалова
- Sun Dance House – «Winter Thoughts» соло Аліса Плотникова
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Указатель»соло Варвара Коваленко
- First Dancing Company – Вариация из балета «Пахита» соло Алісія Спасьонова
- First Dancing Company – варіація Флори з балету «Пробудження Флори» соло Анна Лютова
- Gold Star – «Скорпионы»
- First Dancing Company – «Придворные интриги» соло Аріна Іванова
- Sun Dance House – «Shallow» соло Олександра Зінченко
- First Dancing Company – «Хрупкая геометрия»соло Дар’я Литвин
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Лесной сатир»соло Дарина Коваленко
- Акварель – «НАЗВА НОМЕРУ!!!» соло Анастасія Солдатенко
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «I go»соло Віолетта Мінаєва
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Прокрастинация» соло Аріна Паламарчук
- Sun Dance House – «LIGHT TRACE» соло Маргарита Тубелець
- First Dancing Company – «вариация из балета «Талисман»» соло Дар’я Литвин
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Нет времени ждать»соло Марія Мірошниченко
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Не покидай, меня»соло Дмитро Андріянов
- First Dancing Company – Варіація Другої Одаліски з балету «Корсар» соло Анна Лютова
- Sun Dance House – « One more swan story» дует Христина Гібкіна і Таїсія Костікова
- Рапід – «220»
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Я вижу»соло Дмитро Андриянов
- Sun Dance House – Вариация принцессы Флорины из балета «Спящая Красавица»соло Олександра Зінченко
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Алло, кто там?» соло Вікторія Капустіна
- First Dancing Company – Вариация Аврори с балета «Спящая красавица» акт 1. соло Алісія Спасьонова
- Meglio di tutti – «Zависимые»
- Маскарад – «Жизнь из бумаги» 13-15
- Sun Dance House – «We found Love»
- Студія танцю «Джаз-Модерн» – «Я &Я»дует Аріна Паламарчук і Софія Коваленко
- Акварель – « Наш джаз»
- Meglio di tutti – «Fight»
- Рапід – «Мы– Украина»
- Sun Dance House – «TORN»
- Маскарад – «Избранный» 13-15
- Акварель – «Оur way»
Репетиція на сцені
8.45 - Маскарад
8.50 – Гранд
8.55 - Апельсин
9.00 - Gold Star
9.15 - Skyline dance school
9.20 –Sun Dance House
9.25 - Солнышки
9.30 -Харківська хореографічна школа
9.35- Meglio di tutti
9.40 -First Dancing Company
9.45 - «Джаз-Модерн»
9.50 - Грація