Репетиція на сцені
9.15 - IMPREZA DANCE SCHOOL
9.20. – SUNRISE
9.25 - Princess ballet studio
9.30 - Северное сияние
9.55 – ЖЕМЧУЖИНА
9.40 - La’ Bomba
9.45 - Сузір’я
9.50 - Кармен
Початок конкурсної програми о 10.00
Категорія 3-4 років
- IMPREZA DANCE SCHOOL – «Баю-баюшки-баю»
- SUNRISE – «Зелёный оркестр»
- IMPREZA DANCE SCHOOL –«Тики-так…»
- Princess ballet studio – «Белочки»
- IMPREZA DANCE SCHOOL –«Маленькі мишенята»
- IMPREZA DANCE SCHOOL –«Веселая разминка»
Категорія змішана
- Северное сияние – «Лягушачий хор»
- ЖЕМЧУЖИНА – «Встреча с папуассами»
- La’ Bomba – «Военный патруль»
- Сузір’я – «Морская фантазия»
- Кармен – «Язык цветов»
- Северное сияние – «Фантом»
ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!
НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 3-4 років та змішаної
Репетиція на сцені
10.50 - Джаз-Модерн
10.55 – GOLD STAR
11.00 - IMPREZA DANCE SCHOOL
11.05- Inside dance
11.10 – Слов'янське коло
11.15 – Зіронька
11.20 - Viva dance school
Початок конкурсної програми о 11.30
Категорія 5-6 років
- Джаз-Модерн – «Слова напрокат»
- ЖЕМЧУЖИНА – «Натюрморт»
- IMPREZA DANCE SCHOOL –« Вперед, на Мадагаскар!»
- Inside dance – «Сколько весит капля»
- GOLD STAR – «Мексиканцы»
- Слов'янське коло – «Ленивое утро»
- Звезда – «Моя любимая игрушка»
- Viva dance school – «Вишенка на торте»
- GOLD STAR – «SUPER MARIO»
- SUNRISE – «Красотки»
- La’ Bomba – «Пчёлки»
- Inside dance – «Кнопки»
- Зіронька – «Ягідна поляна»
ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!
НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 5-6 років
Репетиція на сцені
12.30- Multicolor
12.35 – DiSide dance
12.40 – Вікторія
12.45 – Звезда
12.50 – Непоседы
12.55 - Dance MissiЯ
13.00 – Зіронька
13.05 – Звезда
13.10 - Джаз-Модерн
13.15 - GOLD STAR
13.20 - IMPREZA DANCE SCHOOL
Початок конкурсної програми о 13.30
Категорія 7-8 років
- Зіронька – «Смаколики»
- Multicolor – «Радуга»
- IMPREZA DANCE SCHOOL – «Рок- байкеры»
- Джаз-Модерн – «Образцы шаблонов»"
- Кармен – «Модницы»
- Звезда – «Крутые девчонки»
- Непоседы – «Рокеры»
- Сузір’я – «Время колдовства»
- Джаз-Модерн – «Совы нежные»
- IMPREZA DANCE SCHOOL – «Пижама PARTY»
- GOLD STAR – «КОРПОРАЦИЯ БЭТ ГЁРЛ»
- Вікторія – «Зайчата»
- DiSide dance – «Black Pink»
- SUNRISE – «На дискотеке»
- La’ Bomba – «На уличной тусовке»
- Dance MissiЯ – «Стихія фламінго»
- Multicolor – «Джаз»
ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!
НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 7-9 років
Початок конкурсної програми о 14.30
Категорія 9-10 років
- IMPREZA DANCE SCHOOL – «Египет»
- GOLD STAR – «Путь Самурая»
- Вікторія – «Фіксикі»
- La’ Bomba – «Танцуй»
- Непоседы – «Байкеры»
- DiSide dance – «Больше»
- Scream of soul – «Домино»
Категорія 11-12 років
- GOLD STAR – «Битва Легионов»
- Непоседы – «Один в полі не воїн»
- Сузір’я – «Місяць»
- IMPREZA DANCE SCHOOL –« Тинейджеры»
- GOLD STAR – «Скорпионы»
ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!
НАГОРОДЖЕННЯ категорії 9-10 та 11-12 років
Шановні керівники!
Будь ласка не забудьте взяти змінне взуття для прогону по сцені або бахіли, маску и гарний настрій !
Чекаємо на Вас!