Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Категория  3 – 4, 5-6 (начало 10.05)

  1. Sun Dance House – «Spider» соло Вероника Горбачева
  2. Puls dance school – «Головастик» соло Мелания Васильева
  3. Dance studio Red – Star – «Tenderness» Мария Смагина

НАГРАЖДЕНИЕ в ХОЛ - DANCE!!!

 

Категория  - 13-15, 16 и старше (10 .15)

  1. Sun Dance House –«Вариация Кирти 3 акт из балета Дон Кихот» соло Арина Моро
  2. Веночек – «Дударочка» соло Милена Лыгаченко
  3. Sun Dance House – "Откровение" Костикова Олеся.
  4. Dance studio Red – Star – «I miss you» соло Ирина Шульга
  5. Acro Dance School – «Вперед за мечтой » соло Эрика Василец
  6. Sun Dance House – «Gentle» соло Таисия Костикова
  7. Гранд- Виват – «Коли душа блукає…» соло!!!!
  8. Веночек – «Тарантелла» соло Кристина Винниченко
  9. Олимп – «Що ми робимо» соло Ирина Ковалева
  10. Без названия «НЕ обижай меня» - дуэт Илья Свидло и Анна Зобова
  11. Веночек – «Тарантелла» соло Алиса Березовская
  12. Sun Dance House – «Беспокойные мысли » дуэт Арина Моро и Олеся Костикова
  13. Wake up – «!!!!!» соло Анна Быкова
  14. Гранд – Виват – «Настроение лета»
  15. Акварельки – «Лявониха»
  16. Let’s dance – «River»
  17. Веночек – «Тарантелла»
  18. Свято – «Бубнарский парный»
  19. Гранд – Виват – «Алло»
  20. Sun Dance House – «We’ll see»
  21. Зіронька – «Цыганский танец»
  22. Апельсин – «Верше»
  23. Веночек – «Вальс»
  24. Гранд- Виват – «Вдохновение»
  25. Sun Dance House – «Satisfaction»

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Скачати Ентрі-форму

Увага! У разі збільшення випадків захворювання COVID-19 у Харкові та оголошення «червоної зони», конкурс відбудеться в дистанційному форматі. За довідками звертатись за телефонами, вказаними в Положенні конкурсу.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Програму оновлено 21.02

Категория  3 – 4, 5-6 (начало 10.05)

  1. Impreza – «Баю-баюшки…» соло Анна Сендецкая
  2. Impreza – «Мышата»
  3. I believe – «Smile»
  4. Бамбино – «Сделаем сэлфи»
  5. Impreza – «Киндер-Чудики»
  6. I believe – «Світ буде добрим»
  7. Gold star – «Пандочки»
  8. Impreza – «Динозаврики»

НАГРАЖДЕНИЕ в ХОЛ - DANCE!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Категория  3 – 4, 5-6 (начало 10.15)

  1. Карамель –《Дитячі мрії 》Соло Пацай Полина
  2. Джаз-Модерн - "Маленькая фея" соло Никифоридис Валерия
  3. Latina Club Kids –« Black & White» соло Кира Павлова Полина
  4. Royal Dance – «Кукушка» соло Алина Исаенко
  5. Acro Dance School – «На десерт» соло Иванна Харченко
  6. Карамель – «Танцюй зі мною» соло Полина Терещенко
  7. Грация - «Зайчата спортсмени»
  8. Kаtе’s ballet studio - "Дети. Щелкунчик"
  9. Бамбино – «Новогоднички»
  10. PULS DANCE SCHOOL – «Штрих - код»
  11. Royal Dance – «Love»
  12. Kаtе’s ballet studio - "Неаполитанский танец"
  13. Ритм – «Бабочка»
  14. PULS DANCE SCHOOL - «Доказательства»
  15. Бамбино – «Сделай сэлфи»
  16. Грация – «Ералаш»