Форма входу

«ФІКСИВАЛЬ» (14.03.2021) - Програма конкурсу

(0 Votes)

Репетиція на сцені

9.15 - IMPREZA DANCE SCHOOL

9.20. – SUNRISE

9.25 - Princess ballet studio

9.30 - Северное сияние

9.55 – ЖЕМЧУЖИНА

9.40 - La’ Bomba

9.45 - Сузір’я

9.50 - Кармен

 

Початок конкурсної програми о 10.00

Категорія 3-4 років

  1. IMPREZA DANCE SCHOOL – «Баю-баюшки-баю»
  2. SUNRISE – «Зелёный оркестр»
  3. IMPREZA DANCE SCHOOL –«Тики-так…»
  4. Princess ballet studio – «Белочки»
  5. IMPREZA DANCE SCHOOL –«Маленькі мишенята»
  6. IMPREZA DANCE SCHOOL –«Веселая разминка»

 

Категорія змішана

  1. Северное сияние – «Лягушачий хор»
  2. ЖЕМЧУЖИНА – «Встреча с папуассами»
  3. La’ Bomba – «Военный патруль»
  4. Сузір’я – «Морская фантазия»
  5. Кармен – «Язык цветов»
  6. Северное сияние – «Фантом»

 

ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!

НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 3-4 років та змішаної

 

Репетиція на сцені

10.50 - Джаз-Модерн

10.55 – GOLD STAR

11.00 - IMPREZA DANCE SCHOOL

11.05- Inside dance

11.10 – Слов'янське коло

11.15 – Зіронька

11.20 - Viva dance school

 

Початок конкурсної програми о 11.30

Категорія 5-6 років

  1. Джаз-Модерн – «Слова напрокат»
  2. ЖЕМЧУЖИНА – «Натюрморт»
  3. IMPREZA DANCE SCHOOL –« Вперед, на Мадагаскар!»
  4. Inside dance – «Сколько весит капля»
  5. GOLD STAR – «Мексиканцы»
  6. Слов'янське коло – «Ленивое утро»
  7. Звезда – «Моя любимая игрушка»
  8. Viva dance school – «Вишенка на торте»
  9. GOLD STAR – «SUPER MARIO»
  10. SUNRISE – «Красотки»
  11. La’ Bomba – «Пчёлки»
  12. Inside dance – «Кнопки»
  13. Зіронька – «Ягідна поляна»

 

ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!

НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 5-6 років

 

Репетиція на сцені

12.30- Multicolor

12.35 – DiSide dance

12.40 – Вікторія

12.45 – Звезда

12.50 – Непоседы

12.55 - Dance MissiЯ

13.00 – Зіронька

13.05 – Звезда

13.10 - Джаз-Модерн

13.15 - GOLD STAR

13.20 - IMPREZA DANCE SCHOOL

 

Початок конкурсної програми о 13.30

Категорія 7-8 років

  1. Зіронька – «Смаколики»
  2. Multicolor – «Радуга»
  3. IMPREZA DANCE SCHOOL – «Рок- байкеры»
  4. Джаз-Модерн – «Образцы шаблонов»"
  5. Кармен – «Модницы»
  6. Звезда – «Крутые девчонки»
  7. Непоседы – «Рокеры»
  8. Сузір’я – «Время колдовства»
  9. Джаз-Модерн – «Совы нежные»
  10. IMPREZA DANCE SCHOOL – «Пижама PARTY»
  11. GOLD STAR – «КОРПОРАЦИЯ БЭТ ГЁРЛ»
  12. Вікторія – «Зайчата»
  13. DiSide dance – «Black Pink»
  14. SUNRISE – «На дискотеке»
  15. La’ Bomba – «На уличной тусовке»
  16. Dance MissiЯ – «Стихія фламінго»
  17. Multicolor – «Джаз»

 

ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!

НАГОРОДЖЕННЯ Категорії 7-9  років

 

Початок конкурсної програми о 14.30

Категорія 9-10 років

  1. IMPREZA DANCE SCHOOL – «Египет»
  2. GOLD STAR – «Путь Самурая»
  3. Вікторія – «Фіксикі»
  4. La’ Bomba – «Танцуй»
  5. Непоседы – «Байкеры»
  6. DiSide dance – «Больше»
  7. Scream of soul – «Домино»

 

Категорія 11-12  років

  1. GOLD STAR – «Битва Легионов»
  2. Непоседы – «Один в полі не воїн»
  3. Сузір’я – «Місяць»
  4. IMPREZA DANCE SCHOOL –« Тинейджеры»
  5. GOLD STAR – «Скорпионы»

 

ВСІ учасники та керівники запрошуються на сцену!

НАГОРОДЖЕННЯ категорії  9-10 та 11-12  років

 

Шановні керівники!

Будь ласка не забудьте взяти змінне взуття для прогону по сцені або бахіли, маску и гарний настрій !

Чекаємо на Вас!

Форма входу

Підписатися

Отримуйте наші новини!

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму